USŁUGI

Służymy pomocą w przygotowaniu pobytów wszelkiego typu grup na obszarze Polski i krajów ościennych. Posiadamy doświadczenie wynikające z wieloletniej obecności w branży i obsługi gości najwyższego szczebla. Bazując na zespole świetnie przygotowanych pracowników podejmiemy się realizacji zarówno 3-4 dniowych programów, jak również programów nietypowych.

Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa zarówno foto safari po najatrakcyjniejszych przyrodniczo obszarach tej części Europy, jak również odbyć podróż tematyczną, jak np. „Między Niemcami i Rosją. Poznawanie historii XX w. przez pryzmat historii Polski.” Na życzenie zabierzemy Państwa gości w miejsca z bajki, do których nie dociera masowy turysta oraz w podróż wzdłuż Bursztynowego Szlaku.

Organizujemy i obsługujemy również pobyty związane z imprezami targowymi, kongresami lub konferencjami międzynarodowymi. W razie zainteresowania konkretnymi wydarzeniami prosimy o bezpośredni kontakt z biurem. Zapewniamy szybką odpowiedź i kompetentną obsługę.

Klientom z całej Polski, oferujemy również pośrednitwo w aplikowaniu o wizę do Chin. Proponujemy także pakiet ubezpieczeń, łącznie z ubezpieczeniami turystycznymi obowiązującymi na terenie całego świata. Jako biuro podóży pośredniczymy również w sprzedaży biletów lotniczych. W razie zainteresowania naszą pomocą serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 Amberroute, ul. Wąwozowa 18/141, 02-796 Warszawa     info@amberroute.pl     +48 22 404 8004