O NAS

Legenda o Syrenie

Na zachodnim brzegu Wisły w Warszawie znajduje się rzeźba syreny z brązu. Monument ten jest symbolem bohaterskiej Warszawy, stolicy Polski - Syrenka Warszawska.

Syrenka Warszawska symbolizuje pragnienie wolności i szczęścia Polaków.
Nazwa naszej firmy, jest przetłumaczona z wymowy w języku polskim i oznacza Selina Międzynarodowa Firma Biznesowa (SELINA PL IBC).

Firma Selina została założona w czerwcu 2007 roku. Jej główna siedziba znajduje się w Warszawie. Celem naszej firmy jest promocja oraz rozwój kontaktów biznesowych i kulturalnych między Chinami a Polską, a także całą Europą Środkowo-Wschodnią. Firma Selina oraz jej oddziały posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie wymiany z Chinami, również cieszą się renomą w urzędach oraz firmach w Chinach i Europie Wschodniej.


Nasza firma oferuje profesjonalne i międzynarodowe usługi dla klientów z Chin, których cele wizyt w Polsce to biznes, badania naukowe, inwestycje oraz wymiana kulturowa. Nasza firma zawarła partnerski związek współpracy z urzędami w dużych polskich miastach, znanymi firmami, międzynarodowymi liniami lotniczymi, hotelami o różnych standardach, firmami ubezpieczeniowymi, firmami transportowymi oraz firmami wystawienniczymi, aby spełnić różne potrzeby klientów. Ponadto, nasza firma współpracuje z instytucjami i organizacjami w krajach sąsiadujących z Polską.


Nasze zalety

SELINA PL IBC jest profesjonalną spółką przyjmującą chińskie delegacje służbowe w Polsce i innych regionach w Europie środkowo-wschodniej. Od samego początku powstania, spółka przyjmowała wiele grup biznesowych od chińskich organizacji rządowych w celach biznesowych czy szkoleniowych. Firma Selina International Business Company cieszy się wysokim prestiżem zawodowym. Nasi chińscy pracownicy mieszkający przez wiele lat w Polsce oraz polscy pracownicy odznaczają się dogłębną wiedzą na temat chińskiej kultury. Naszych pracowników cechuje wysoki profesjonalizm i operatywność w powierzonych zadaniach.

Mamy nadzieję na długą owocną współpracę z Państwem i nieustanny rozwój w przyszłości. 

· ponadprzeciętna wiedza o Polsce i szeroka gama usług
· bogate doświadczenie branżowe i profesjonalizm
· odpowiedzialna postawa pracy

 Amberroute, ul. Wąwozowa 18/141, 02-796 Warszawa     info@amberroute.pl     +48 22 404 8004