Turystyka przyjazdowa Europa

Polska leży w Europie Środkowej, od strony północnej jej granicę wyznacza Morze Bałtyckie, od zachodu graniczy z Niemcami, od południa z Czechami i Słowacją, a od wschodu z Rosją, Litwą, Białorusią i Ukrainą. Posiada doskonałą lokalizację, która łączy Europę Wschodnią i Zachodnią. Zajmuje 312,700 km2 powierzchni i a liczbę ludności szacuje się na 38,65 miliona. Polska dołączyła do Światowej Organizacji Handlu (WTO) w lipcu 1995r., a w listopadzie 1996r. do Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OCED), 1 maja 2004r. do Unii Europejskiej, 21 grudnia 2007r. do Układu z Schengen.
Polska jest jednym z najważniejszych partnerów handlowych Chin w Europie Środkowo-Wschodniej. Istnieje szeroka przestrzeń we współpracy handlowej i technologicznej między Chinami a Polską. Obecnie dochodzi do coraz częstszych podróży między Chinami a Polską i wiele delegacji odwiedza Polskę i inne kraje Europy Wschodniej.

Naszym celem jest zapewnienie Państwu przyjemnego pobytu w Polsce i promowanie współpracy polsko-chińskiej.

Uprzejmie oferujemy klientom więcej usług konsultacji i informacji na podstawie lokalnych zasobów i stosunku,aby promować współpracę.

Procedury operacyjne

Kroki

Klient

 

Firma Selina

1

przedstawia wymagania odnośnie trasy zwiedzania i cele służbowe.

 

przedstawia klientowi plan zwiedzania oraz propozycje spotkań służbowych

2

 

sprawdza plan wyjazdu, wnosi swoje uwagi, przedstawia punkty do korekty i pyta o wycenę

 

 

Obie strony poprawiają i potwierdzają plan oraz ceny.

3

 

Oferuje listę członków podróży w wersji angielskojęzycznej i chińskojęzycznej (imię i nazwisko,płeć,data urodzin,stanowisko,zakład pracy)

 

 

Organizuje spotkanie służbowe i otrzymuje zaproszenie dla delegacji, które ta musi przedstawić we wniosku wizowym

4

 

Składa podanie o paszporty delegacji i inne niezbędne dokumenty.

 

 

Ponownie potwierdza plan służbowy.

5

 

Składa podanie o wizę i odbiera wizę, wymienia walutę na zagraniczną.

 

 

Zapewnia potwierdzenie rezerwacji w hotelu, kontakty  niezbędne w trakcie wyjazdu oraz informacje o spotkaniach służbowych

6

 

Organizuje zebranie członków przed wyjazdem. Delegacja wyruszy  zgodnie z planowanym terminem.

 

 

Organizuje czynności według planu,aby zapewnić udany pobyt.

7

 

Delegacja powraca do Chin i ocenia podróż.

 

 

Według informacji zwrotnych gości, podsumowuje wady i zalety i oczekuje kolejnej współpracy.

 

Polska - most łączący Europę Wschodnią i Zachodnią. Piękne środowisko naturalne i unikalne cechy geograficzne. Elegancka sztuka nowoczesna i styl miejski. Wybitny przedstawiciel transformacji systemu gospodarczego socjalistycznego. Poprawiony system gospodarki, kultury i edukacji. Zaawansowany przemysł wytwórczy i nowoczesnej technologii. Ochrona środowiska i ekologia. 

TRASA PRZYKŁADOWA

Dzień 1 Chiny---Warszawa (kolacja)
Po przylocie do Polski nasz profesjonalny przewodnik będzie witać Państwa na lotnisku. Po kolacji zapraszamy na odpoczynek w hotelu.

Dzień 2 Warszawa (śniadanie, obiad i kolacja)
Zwiedzenie miasta: Rano spacerujemy po starówce warszawskiej, która została odbudowana po Drugiej Wojnie Światowej, zwiedzamy Pałac Kultury i Nauki oraz Łazienki Królewskie. Potem spacerujemy po starym mieście i Zamku Królewskim, podziwiając Polskę pełną energii, z artystami i straganiarzami na ulicach. Przejeżdżamy przez rezydencję Marii Skłodowskiej-Curie, zobaczymy także Syrenkę Warszawską na Starówce, plac marsz. Józefa Piłsudskiego, gdzie Papież Jan Paweł II wygłosił przemowę, oraz Bazylikę Świętego Krzyża, gdzie spoczywa serce Chopina.

Dzień 3 Warszawa---Kraków(śniadanie, obiad i kolacja)
Po śniadaniu pojedziemy samochodem do Krakowa, jedynej historycznej stolicy kulturowej Polski, która przetrwała wojnę. Kraków jest jednym z 12 najpiękniejszych miast uznanych przez UNESCO. Po przyjeździe pojedziemy do hitlerowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz Birkenau, o którym między innymi opowiadał film pt.: „Lista Schindlera”. Elektryczne druty kolczaste, komory gazowe… było to, świadectwem okrucieństwa nazistowskich Niemiec. Kolację zjemy w Krakowie a po kolacji będzie czas na odpoczynek w hotelu.

Dzień 4 Kraków---Katowice---Kraków (śniadanie, obiad i kolacja)
Rano pojedziemy do znanej w Polsce ostoi węgla kamiennego – Katowic, na wizytę służbową. Po obiedzie zwiedziemy Kopalnię soli „Wieliczka”, którą wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Dzień 5 Kraków---Warszawa (śniadanie, obiad, kolacja)
Rano wyjedziemy do Warszawy, podziwiając w drodze powrotnej przepiękne krajobrazy polskich wsi. Po przyjeździe udamy się na zakupy w centrum warszawy. Po kolacji powrót do hotelu.

Dzień 6 Warszawa---Chiny (śniadanie)
Transfer na lotnisko i koniec krótkiego, ale owocnego pobytu w Polsce.

 

 Amberroute, ul. Wąwozowa 18/141, 02-796 Warszawa     info@amberroute.pl     +48 22 404 8004