Oferta biznesowa

Organizacja podróży służbowej
Oferujemy organizację podróży służbowej w zależności od wymagań klientów. Nasze usługi obejmują zakup biletów międzynarodowych, rezerwację hoteli zagranicznych, organizację transportu oraz zapewnienie wykwalifikowanych przewodników i tłumaczy.

Współpraca międzynarodowa
Zgodnie z wymaganiem klientów, możemy kontaktować się z rządami, instytutami, przedsiębiorstwami, stowarzyszeniami oraz innymi organizacjami w Europie środkowo-wschodniej, zwłaszcza w Polsce; pomagamy zorganizować spotkania służbowe, warsztaty akademickie, wydarzenia kulturalne itd. Jednocześnie oferujemy usługi transportowe i noclegowe podczas pobytu.

Targi międzynarodowe
Oferujemy najnowsze informacje na temat targów międzynarodowych, pomagamy organizować targi. Świadczymy usługi zarówno dla wystawców jak i klientów.

Międzynarodowe inwestycje
Zgodnie z wymaganiem klientów, świadczymy rożne usługi w zakresie inwestycji między Chinami a Polską, w skład których wchodzą: doradztwo i analizy inwestycyjne, biznesplany, spotkania biznesowe, doradztwo prawne oraz sprawy związane z rejestracją spółek.

Profesjonalne kursy międzynarodowe
Według wymagań klientów organizujemy profesjonalne kursy w różnych branżach z certyfikacją uznawaną w Polsce.

Międzynarodowe konferencje
Kontaktujemy się z instytucjami zainteresowanymi tematem konferencji, organizujemy całe wydarzenie oraz oferujemy usługi towarzyszące w których skład wchodzi transport, nocleg, wyżywienie i inne

Dziedziny biznesowe otwarte na współpracę
Środowisko
Energia (Węgiel)
Bankowość
Transport
Handel międzynarodowy
Przemysł High-tech
Rolnictwo nowoczesne
Prasa i media
Międzynarodowe inwestycje i targi
Kultura i edukacja

 

 

 

 

 

 

 

Oferujemy najnowsze informacje na temat targów międzynarodowych, pomagamy organizować targi. Świadczymy usługi zarówno dla wystawców jak i klientów.

 Amberroute, ul. Wąwozowa 18/141, 02-796 Warszawa     info@amberroute.pl     +48 22 404 8004